Wybierz kategorię

Recenzja MEDIA KONWERTER PRZEMYSŁOWY 1100-M SC 10/100 MULTIMODE 2km od -10°C do 65°C - Szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach

  • MEDIA KONWERTER PRZEMYSŁOWY 1100-M SC 10/100 MULTIMODE 2km od -10°C do 65°C - Szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach Akcesoria do urządzeń sieciowych
Cena
170 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » ELTROX.pl

Informacje o produkcie

Media konwerter przemysłowy 1100-M SC 10/100 MULTIMODE 2km od -10°C do 65°C Najważniejsze cechy Zgodność z IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FXAuto-negocjacja MDI/MDI-X oraz 10M/100MObsługa trybu full/half duplex, przezroczysty serwer punkt-punktTyp złącza: SC DUPLEXZewnętrzne zasilanie 5VDCŚwiatłowód wielomodowyMaksymalna odległość transmisji: 2kmMożliwość instalacji w szafie rack 2U 19" dostępnej jako akcesorium Opis produktu Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód wielomodowy, transmisja do 2 km, temperatura pracy -10°C do 65°C. Model1100 to przemysłowy media konwerter światłowodowy na Ethernet 10/100M, pozwalający na oszczędne i łatwe w instalacji przedłużenie komunikacji Ethernet 10Base-T lub 100Base-TX poprzez światłowód. Media konwerter ma bardzo małe rozmiary i posiada wbudowane automatyczne wykrycie trybu transmisji duplex-półduplex. Wymiary Specyfikacja Standardy: IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FXRJ45: 10/100Mb/sŚwiatłowód: 100Mb/sTryb: Asynchroniczny, punkt-punktOdległość transmisji: RJ45: 100mŚwiatłowód: 2 km (MM)Kabel RJ45: UTP 5EZłącze światłowodowe: SC DUPLEXKable światłowodowe: Wielomodowe: 50/125,62.5/125 umZasilanie: Zasilacz: zewnętrzny, 5VDCPobór mocy: 4WŚrodowiskowe: Temperatura pracy: -10°C do 65°CTemperatura przechowywania: -20°C do 70°CWilgotność: 5% do 95%(no condensation)Wygląd: Wymiary: 94.0×71.0×26.0mmMetalowa obudowa: Kolor: białyWaga: 230gGwarancja producenta: 5 latCertyfikaty: FCC,CE, RoHS W skład zestawu wchodzi 1100-M SC 10/100 MULTIMODE 2km (nr kat. 13110) Gwarancja Faktura VAT lub paragon fiskalny... Zobacz pełny opis produktu >>>

Z nami wybierz tanie Akcesoria do urządzeń sieciowych. produkt MEDIA KONWERTER PRZEMYSŁOWY 1100-M SC 10/100 MULTIMODE 2km od -10°C do 65°C - Szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach e-Shop ELTROX.pl Kup w cenie 170 zł. Przetestuj produkt MEDIA KONWERTER PRZEMYSŁOWY 1100-M SC 10/100 MULTIMODE 2km od -10°C do 65°C - Szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach jest zwykle sprzedawany po cenie 170 zł. Sprawdź sklep, aby uzyskać bardziej szczegółowe i dokładne informacje o towarze.

Parametry ocenianego towaru:
- rzetelny dostawca i producent 3ONEDATA
- kod EAN i ID towarów 1342781614
- kategoria produktu Akcesoria do urządzeń sieciowych


Z wysokiej jakości e-sklepu ELTROX.pl możesz wygodnie zamówić MEDIA KONWERTER PRZEMYSŁOWY 1100-M SC 10/100 MULTIMODE 2km od -10°C do 65°C - Szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach.


Opinii produktów

Produkt został oceniony przez klientów 5. Ogólnie rzecz biorąc, została przyznana 57 recenzje.


Ceneo Ceneo opinie i Recenzje MEDIA KONWERTER PRZEMYSŁOWY 1100-M SC 10/100 MULTIMODE 2km od -10°C do 65°C - Szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach

Spójrz rekomendacje i prawdziwe recenzje od klientów, którzy już zakupili produkt. Bezpośrednio do komparatora ceny heureka.cz, który już posiada i doświadczysz doświadczenia, dostaniesz więcej.

Możesz również znaleźć produkt wyraźnie na portaluMEDIA KONWERTER PRZEMYSŁOWY 1100-M SC 10/100 MULTIMODE 2km od -10°C do 65°C - Szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach porównaj i filtruj. Możesz wybrać miejsce zbioru. Porównaj ceny z wielu sklepów, takich jak ELTROX.pl s dopravou - Info v obchodu. .



Porównanie cen

Komparatory cen i artykuły z ceneo.pl pomagają klientom wybrać najlepsze produkty w przystępnej cenie.W kategorii Akcesoria do urządzeń sieciowych możesz także znaleźć inspirację.
Spójrz na opinie odwiedzających, co jest produktem rzetelnego producenta 3ONEDATA vlastní.


Sdílet na Facebooku

Kup w sklepie

Popularne produkty w tej kategorii

Akcesoria do urządzeń sieciowych - Zobacz więcej produktów

Popularne produkty w tej kategorii